Tonos Altos

Tonos Altos 1

Najwięcej najgłośniejsze dzwonki, głośne dźwięki i najlepsze efekty dźwiękowe są głośne tutaj w tym nowej aplikacji.

Najwięcej najgłośniejsze dzwonki, głośne dźwięki i najlepsze efekty dźwiękowe są głośne tutaj w tym nowej aplikacji.

Najwięcej najgłośniejsze dzwonki, głośne dźwięki i najlepsze efekty dźwiękowe są głośne tutaj w tym nowej aplikacji. Jeśli lubisz głośne dzwonki dla Androida, wystarczy pobrać aplikację tę nową dźwięki za darmo, a zobaczysz niesamowite pudła z zupełnie fajne dzwonki, takich jak głośny gwizdek, głośne dźwięki broni, rozlegnie się dźwięk syreny i głośne dźwięki rogów oraz wiele innych. Ustaw różne fajne dzwonki sms, czat dźwięki powiadomień lub dźwięk alarmu i zabawy w dowolnym momencie mobilnego pierścienie. Więc nie czekaj dłużej, po prostu najpopularniejsze darmowe dzwonki na telefon komórkowy i być pierwszym, aby cieszyć się najbardziej niesamowite dźwięki.

Tutaj można znaleźć i wiele śmieszne dźwięki i efekty dźwiękowe, takie jak głośne pierdzi, zabawne głośne dźwięki zwierząt. Jeśli jesteś senny osoba ustawić dzwonek alarmu głośnego gorący. Daliśmy się jak najlepiej zebrać najpopularniejsze dzwonki. Naszą misją jest, aby zrelaksować i cieszyć się dzwonki i mieć dużo zabawy. Możesz zrobić śmieszne figle z przyjaciółmi z unikalnych i ciekawych głośnym dzwonkiem, jak dziecko śmieje dzwonki, przerażające dźwięki, irytujące brzęczyk, szalonym krzykiem i setki różnych najciekawszy wydaje. Pobierz najlepsze głośne dzwonki i baw się dobrze. Najbardziej niesamowite dźwięki będzie można bardzo popularne. Głośne dzwonki dyskoteka, hip hop rytmy, jazzowe dźwięki. Może Efekty DJ, brzmienia gitary, trąbka, dźwięki melodii policji. Można znaleźć w tej najnowszej aplikacji głośne dzwonki głośne odgłosy bębnów, głośne dzwonki, głośne dźwięki basowe oraz wiele szalonych dźwięków. Ciesz się te głośne dzwonki i darmowe efekty dźwiękowe. Baw się z tych zabawnych dzwonków.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —